Правила прийому до закладу освіти;

Правила прийому до закладу освіти

Шановні батьки! На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її документами у закладі.

ЗЗСО мають доступ до перегляду та обробки заяв, налаштування реквізитів та відображення закладу на мапі, редагування спроможності закладу і території обслуговування. ОУО вже мають доступ до загальної статистики реєстрації серед підпорядкованих ЗЗСО.

Детальніші інструкції по роботі батьків і шкіл доступні у розділі ПІДТРИМКА.

Правила прийому дітей до 1 класу закладу загальної середньої освіти

1.   Зарахування учнів до 1 класу закладу загальної середньої освіти здійснюється на безконкурсній основі.

2.   Адміністрація навчального закладу зобов’язана вжити заходів для ознайомлення батьків або осіб, які їх замінюють, з порядком зарахування до закладу загальної середньої освіти, правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію навчально-виховного процесу.

3.   Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка .

4.   Для зарахування учня до навчального закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають наступні документи:

-   заяву на ім'я директора школи;

-   копію свідоцтва про народження дитини;

-   медичну картку встановленого зразка

До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років, які за результатами медичного обстеження не мають

протипоказань для систематичного шкільного навчання.

Для зарахування учня до 10 (11) класу подаються наступні

документи:

-   заява батьків або осіб, які їх замінюють;

-   копія свідоцтва про народження дитини;

-   медична довідка встановленого зразка;

-   документ про відповідний рівень освіти

Документи, які необхідні для переводу з іншої школи:

-   заява батьків,

-   копія свідоцтва про народження дитини,

-   паспорт одного з батьків,

-   особова справа учня (учениці),

-   медична картка