Атестація в закладі

С П И С О К

педагогічних працівників КЗО «Вишнівська гімназія»,

які позачергово атестуються в 2023-2024 н.р.

Прізвище, ім’я,  по батькові

Місце роботи

за дипломом

Пед.

стаж

Остан.рік

підвищення

кваліфікації

Рік та результат

попередньої

атестації

На що

претендує

1.

ХАЛЯВКА Ксенія Миколаївна

гімназія»

Вчитель історії, правознавства, трудового навчання

Бердянський  державний педагогічний  університет, 2020

Вчитель історії. Вчитель правознавства

9 р.11 м.

25.03.2022

Відповідає  займаній посаді. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»

На присвоєння квал. категорії «спеціаліст другої категорії»

ШУЛЬГА Аліна Василівна

гімназія»

Вчитель математики, фізики та інформатики. Педагог-організатор

Неповна вища,

Бердянський  державний педагогічний  університет, 2019

Вчитель математики. Вчитель інформатики

8 р.

23.08.2023

Відповідає  займаній посаді. Присвоїти 11 тарифний розряд

На присвоєння квал. категорії «спеціаліст другої категорії»

В.о. директора гімназії                                                      Л.В.БЕЗРІДНЯ

Додаток 1 до наказу від 09.10.2023 №212

Список

педагогічних працівників КЗО «Вишнівська гімназія»,

які проходитимуть чергову атестуються в 2023-2024 н.р.

Прізвище, ім’я,  по батькові

Місце роботи

за дипломом

Пед.

стаж

Остан.рік

підвищення

кваліфікації

Рік та результат

попередньої

атестації

На що

претендує

1

НАЛАПКО Тетяна Миколаївна

Криворізький державний педагогічний  університет, 1999

24 р

27.03.2019

Відповідає  займаній посаді. Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії»

На відповідність раніше присвоєній квал. категорії «спеціаліст першої категорії»

ВІТЬКО Віта Іванівна

Слов’янський

державний педагогічний  університет, 2002

25 р.

27.03.2019

3.

ЛУКІНОВА Анастасія Русланівна

Асистент вчителя

Горлівський інститут

іноземних  мов,

2020 р.

5 р.

На присвоєння 12 тарифного розряду

Додаток 2 до наказу від 09.10.2023 №212

Графік проведення атестації педагогічних працівників

у 2023/2024 н.р.

1. Створення атестаційної комісії І рівня (наказ) – до 20.09.2023 р

2. Складання списків педагогічних працівників, що підлягають черговій атестації у поточному навчальному році до 10.10.2023 р.

3. Наказ «Про організацію та проведення атестації педагогічних працівників у 2023-2024 н.р. до 20.10.2023 р.

4. Прийом заяв атестаційною комісією від педагогічних працівників, що підлягають атестації, на проходження позачергової атестації, на встановлення більш високої кваліфікаційної категорії (тарифного розряду); про перенесення строку атестації – до 20.12.2023 р.; від адміністрації закладу – про позачергову атестацію педагогічних працівників, у разі зниження ними рівня професійної діяльності.

5. Затвердити атестаційною комісією списки педагогічних працівників, що атестуються; графіку роботи атестаційної комісії; прийняття рішень щодо перенесення строку чергової атестації – до 20.10.2023 р.

6. Ознайомлення осіб, що атестуються, з графіком проведення атестації під підпис – до 20.12.2023 р.

7. Вивчення педагогічної діяльності осіб, які атестуються, шляхом відвідування уроків, позаурочних заходів; вивчення рівня навчальних досягнень учнів з предметів, що викладає педагогічний працівник; ознайомлення з навчальною документацією щодо виконання педагогічними працівниками своїх посадових обов’язків, його участі у роботі МО, фахових конкурсах та інших заходах, пов’язаних з організацією навчально-виховної роботи, проведення експертної оцінки рівня кваліфікації, професійної компетенції, професійного аналізу, якості педагогічної діяльності педагогічних працівників тощо – до 01.04.2024 р.

8. Атестацію педагогічних працівників здійснити – до 01.04.2024 р.

9. Повідомлення працівнику рішення атестаційної комісії одразу після її засідання.

10. Вручення атестаційних листів під підпис атестованим працівникам (не пізніше 3 днів).

Додаток 3 до наказу від 09.10.2023 №212

Графік

засідань атестаційної комісії у 2023-2024 н.р.

засі

дання

Основні питання

Дата проведення

1

1. Ознайомлення з Положенням про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки  України від 09.09.2022 року №805.

голова атестаційної комісії

2. Затвердження списків педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації.

голова атестаційної комісії

3.Складання та затвердження графіка роботи атестаційної комісії.

2

1. Ознайомлення педагогічних працівників з Положенням про атестацію та кваліфікаційними характеристиками у відповідності з атестацією педагогічних працівників.

20.10.

голова атестаційної комісії

2.  Затвердження графіків індивідуальної підготовки та проходження атестації педагогічними працівниками закладу в 2023-2024 навчальному році.

3

1.  Про  хід  вивчення  системи  роботи педагогів,  які  атестуються,  членами атестаційної комісії.

За потреби

Члени атестаційної комісії

2.  Вироблення рекомендацій окремим категоріям педагогічних працівників, які атестуються

4

1. Про результати вивчення роботи педагогічних працівників, які атестуються, на основі відвіданих занять, виховних заходів, рівня навчальних досягнень учнів, даних анкетування серед учнів, батьків, педагогів, висновків методичних об’єднань.

22.02.

Члени атестаційної комісії

2. Розгляд характеристик діяльності педагогічних працівників у між атестаційний період.

5

1.  Творчі звіти педагогічних працівників та розгляд атестаційних матеріалів на робочих місцях.

15.03.

Члени атестаційної комісії

2. Розгляд атестаційних матеріалів педагогічних працівників і прийняття попередніх рішень.

6

1. Підсумки проведення атестації педагогів у 2023-2024 навчальному році:

Ознайомлення педагогічних працівників із рішенням атестаційної комісії.

29.03.

голова атестаційної комісії

2. Вручення атестаційних листів.